Logo Fluentbe Sp. z o.o.

Učitel němčiny

Fluentbe Sp. z o.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 260 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapojte se do skutečné vzdělávací revoluce! Jsme online jazyková škola, která se specializuje na výuku německého jazyka prostřednictvím individuálních lekcí (1-2-1) nebo ve skupinách s maximálně čtyřmi studenty.

Komunikujete se svými studenty pomocí webkamery a využíváte aplikace jako Zoom a podobně. V současné době hledáme kvalifikované učitele němčiny, kteří jsou rodilými mluvčími nebo mají dokonalou znalost německého jazyka.

Zamestnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní doba - vybíráte si, kdy chcete pracovat
Práce z pohodlí domova
Poskytneme Vám učební materiály a lekční plány
Školicí a mentorský program pro nové učitele
Podpůrný tým je k dispozici, aby vám pomohl.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nórsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikativní, přátelští a upovídaní
Touha dosáhnout cílů - probereme to na pohovoru!
Kvalitní internetové připojení
Minimálně 1 rok praxe výuky němčiny
Zkušenost s online výukou je výhodou, ale není podmínkou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Fluentbe je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých krajinách Európy. Zaoberáme sa jazykovým vzdelávaním pre B2B aj B2C. V našich radoch máme už viac ako 550 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4802741  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 260 EUR/mesiac