Náborový pracovník / suportér pre vodičov LKW

Fluckinger Transport GmbH

Miesto práce
Johannesfeldstraße 15, 6111 Volders, Rakúsko
Termín nástupu
01.11.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete tvoriť rozhranie medzi našimi vodičmi a dispozíciou, vozovým parkom a dielňou. K Vašim úlohám patrí krešpondencia a komunikácia medzi dielňou a dispozíciou. Ďalej budete zodpovedať za akvizíciu vodičov a plánovať nasadenia tímu vodičov.

Naši spolupracovníci si cenia či už rodinnú, osobnú atmosféru rodinného podniku, tak i medzinárodné pracovné prostredie. Ponúkame náročnú a pestrú prácu v motivovanom tíme, ako i moderné pracovisko a príjemnú pracovnú atmosféru.
Zamestnávateľ poskytne ubytovanie, alebo bude nápomocný pri hľadaní ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, dopravné, logistické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

odolnosť voči stresu, tímový hráč, skúsenosť s riadením kolektívu výhodou

Sme prepravná a logistická spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou so sídlom v Nemecku a pobočkou v Tirolsku, Švédsku a Nemecku. Poskytujeme komplexné služby v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície. Našu hlavnú obchodnú činnosť tvorí preprava v západnej Európe (DE, FR, IT) a predovšetkým tiež preprava zo/do Švédska.

www.fluckinger.com

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3204161  Dátum zverejnenia: 3.10.2017