Frontend developer

FLOWii s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou je vývoj podnikového informačného systému FLOWii, ktorý využívajú najmä malé a stredné podniky vrámci SR, ČR a HU.

Pracovná náplň:
- Vývojárske práce na platforme C#/.NET
- Vývoj aplikácie na základe plánu projektu
- Príprava dokumentácie v súlade s projektovým plánom
- Samostatná programátorská a vývojová práca
- Práca s rôznorodými technológiami
- Podieľanie sa na realizácii frontend riešení
- Štúdium nových technológii a ich aplikácia do projektu

Uchádzač má aj možnosť navštevovať zákazníkov (firmy). Cieľom je analýza, návrh, vývoj a implementácia technologického riešenia, ktorého výsledkom je optimalizácia firemných procesov, práve vďaka softvéru FLOWii.

Od nášho nového kolegu očakávame skutočný záujem o zdokonalovanie aplikácie FLOWii.

- Dlhodobá spolupráca
- Stabilné zázemie spoločnosti
- Možnosť pracovať dlhodobo z domu
- Mladý kolektív
- Pohyblivý pracovný čas

Investície do potrebného softvéru a hardvéru zabezpečujeme my.

Hľadáme uchádzača na dlhodobú spoluprácu, ktorý nám dokáže garantovať aspoň 60 hod. prác mesačne. Podľa dohody možný fulltime. Uchádzač by mal mať cit pre detaily, schopnosť a ambíciu vylepšovať aktuálne poskytované riešenie.

Práca môže byť vykonávaná aj z domu.

Pred pracovným pohovorom uchádzačom zasielame krátke zadanie vo forme testu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosti v oblasti vývoja aspoň 5 rokov.
- Pokročilá znalosť C#/.NET
- Skúsenosti s technológiami SQL server a NHibernate výhodou.
- Schopnosť pracovať v tíme.

FLOWii s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom podnikového informačného systému pre malé a stredné podniky. Softvér FLOWii využíva +2500 firiem v SR, ČR a HU.

Digitalizácia patrí v súčasnosti medzi veľmi frekventované témy. Mnohé podniky hľadajú vhodný softvér, ktorý im pomôže zlepšovať vzťahy so zákazníkmi, zníži výrobné náklady, sprehľadní a zautomatizuje drobné činnosti. Pridáte sa k nám a pomôžete firmám zlepšovať ich potenciál prostredníctvom softvéru FLOWii?

Tešíme sa na Vás.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3169700  Dátum zverejnenia: 28.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.