Logo Floweria, s.r.o.

Hľadáme ambiciózneho predajcu z auta do veľkoobchodu s kvetmi

Floweria, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 100 EUR/mesiacOd 1400 €* + mesačný bonus (do výšky 50%) za plnenie predajných cieľov *základná zložka mzdy závisí od skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Predaj tovaru rezaných kvetov a izbových rastlín a poskytovanie služieb priamo z dodávky u zákazníka na území Trnavského a Nitrianskeho kraja
  • Plnenie požiadaviek zákazníkov a poskytovanie poradenstva ohľadom sortimentu, ceny, dovozu, záruky, použitia a starostlivosti o výrobky
  • Prijímanie rôznych foriem platieb, pripravovanie faktúr a zaznamenávanie tržieb pomocou pokladnice
  • Spolupráca na riadení zásob, ako napríklad inventúra tovarov alebo podieľanie sa na inventúrach skladu
  • Skladovanie a vystavovanie tovaru na predaj, nakladanie a balenie predaného tovaru
  • Vedenie evidencie tovaru na predaj a objednávanie nového tovaru
  • Riadenie a obsluha dodávky pri doručovaní tovaru; vykonávanie drobnej údržby vozidiel a zabezpečovanie väčšej údržby a opráv
  • Vzbudzovanie záujmu o tovar a služby, snaha tovar predať a to priamym predajom alebo prostredníctvom telefónu alebo internetu
  • Komunikácia so zákazníkmi a zvyšovanie ich spokojnosť s poskytovanými službami
  • Ráno príprava tovaru na predaj v sklade v Trnave a jeho naloženie ho do auta
  • Cestou k zákazníkom preveriť objednávky a zabezpečiť, aby bol tovar v správnom stave
  • 8 hodín denne, 5 dní v týždni
  • Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od potrieb a objednávok zákazníkov

  • Máš flexibilnú pracovnú dobu, ktorú si môžeš prispôsobiť svojim potrebám a záujmom. Takže môžeš pracovať, keď ti to najviac vyhovuje.
  • Okrem toho ti ponúkame služobný telefón, ktorým môžeš byť stále v kontakte s tímom a zákazníkmi. Nemusíš sa báť, že niečo premeškáš.
  • Ak ťa baví práca s kvetmi a chceš sa stále zlepšovať, máš u nás možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu.
  • Naše pracovné prostredie je príjemné a tímová spolupráca je pre nás veľmi dôležitá. Takže sa môžeš tešiť na skvelý kolektív a nových priateľov.
  • Ak sa rozhodneš pracovať pre nás, budeš mať príležitosť stretnúť množstvo zaujímavých ľudí a spoznať rôzne miesta, keďže budeš často cestovať.
  • Navyše, ako naša súčasť, budeš mať príležitosť podieľať sa na rôznych spoločensky prospešných aktivitách a projektov. Môžeš byť hrdý/á na to, že pracuješ pre firmu, ktorá sa snaží pomáhať ostatným.

životopis + motivačný list zaslať na adresu: [email protected], vybratí uchádzači budú informovaní e-mailom o zaradení do ďalšieho kola výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Schopnosť plánovať a organizovať vlastnú prácu v spolupráci s ostatnými kolegami.
• Cieľavedomosť a spoľahlivosť
• Vysoké pracovné nasadenie
• Aktívny vodič
• Zmysel pre poriadok, systém a precíznosť.
• veľmi dobré komunikačné schopnosti a priateľské vystupovanie,
• Zvládanie stresu.
• Všeobecný prehľad o naviazaní skladových činností na ekonomické činnosti.

Veľkoobchod s kvetmi Floweria sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvých rezaných kvetov a črepníkových rastlín najvyššej kvality a potrebami pre floristov a kvetinárov. Na Slovensku nás nájdete v Banskej Bystrici, v Košiciach, v Lučenci, v Trnave a v Žiline. Našich 12 rozvozových áut dodá kvety z Holandska, Talianska, Kolumbie alebo Ekvádoru takmer do každého kvetinárstva na celom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Záborský
Tel.: +421905647939
E-mail: poslať životopis
ID: 4811377  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac