Pilates Inštruktor

Flow pilates centrum, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4 €/ 1 hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce Pilates inštruktora je precvičovanie skupinových lekcií pre rôzne vekové kategórie.
Pracovný čas: podľa dohody v časoch:
pondelky - stredy od 15:30 do 20:30
utorky - štvrtky od 8:00 do 14:00, 15:30 do 20:30

Na výkon práce Pilates inštruktor uchádzača/ku zaškolíme na vykonávanie budúceho povolania. Zaškolenie trvá 90 dní. Ponúkame príjemné prostredie a kolektív. Ďalej kontinuálne vzdelávanie, možnosť osobného rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

motivovanie ľudí
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
prezentovanie
tímová práca
fyzická zdatnosť
predstavivosť
praktické myslenie
cieľavedomosť
trpezlivosť
spoľahlivosť
empatia

Firma FLOW pilates centrum, s.r.o vznikla v roku 2005 a špecializuje sa na PILATES ako metódu cvičenia s využitím najnovších vedeckých poznatkov z biomechaniky a anatómie, týkajúcich sa ľudského tela. Našim cieľom je podporovať širokú verejnosť k pravidelnému a správnemu cvičeniu prostredníctvom skupinových a individuálnych cvičení na podložke, s pomôckami a na cvičebných strojoch. Považujeme za dôležité klientov informovať o PREVENCII ako prostriedku predchádzania ochorení pohybového aparátu , ktoré sú zvyčajne zapríčinené nesprávnymi pohybovými návykmi ( sedenie, držanie tela, dvíhanie ťažkých bremien a iné) .
ID: 3539272  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 €/ 1 hodina