Reagujte bez životopisu

Farmaceut vo verejnej lekárni

FLOS TILIA, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 660 EUR/mesiacOdmeny a bonusy na základe výnosov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydaj liekov na lekársky predpis aj bez lekárskeho predpisu. Príprava individuálne pripravovaných liekov v laboratóriu. Komunikácia s klientami, zástupcami farmaceutických spoločností. Možnosť samostatne sa rozhodovať, byť kreatívny.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, bezúhonnosť, empatia.

Ponúkame prácu pre farmaceutku na plný pracovný úväzok v pro-life lekárni v Seredi s nástupom od júna. Podmienkou je ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a stotožnenie sa s hodnotami spoločnosti, komunikačné schopnosti. Sme lekáreň s bohatým sortimentom liekov, doplnkového tovaru a s rozvinutou individuálnou prípravou liečiv.
ID: 4591234  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 660 EUR/mesiac