Práca vo veľkoobchode s kvetmi

FLOS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Priemyselná 2681/5
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 700 € (v závislosti od výsledkov až 1.300 €) alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna časť:
Práca s ekonomickým programom (objednávanie tovaru, výdaj tovaru, predaj, vystavovanie faktúr, príjem objednávok)
Manuálna časť:
1. Predaj tovaru zákazníkom na pobočke, odvoz objednaného tovaru k zákazníkovi
2. Fyzické skontrolovanie tovaru pri príjme (množstvo, kvalita a pod.)
3. Uskladnenie a ošetrenie nepredaného tovaru
4. Príprava tovaru na predaj
5. Poriadok na pobočke

Flexibilná pracovná doba, služobný telefón, gastrolístky,

životopis + motivačný list zaslať na adresu: trnava@flos.sk, vybratí uchádzači budú informovaní e-mailom o zaradení do ďalšieho kola výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

• schopnosť plánovať a organizovať vlastnú prácu v spolupráci s ostatnými kolegami.
• Cieľavedomosť a spoľahlivosť
• Vysoké pracovné nasadenie
• zmysel pre poriadok, systém a precíznosť.
• veľmi dobré komunikačné schopnosti a priateľské vystupovanie,
• zvládanie stresu.
• Všeobecný prehľad o naviazaní skladových činností na ekonomické činnosti.

FLOS Slovakia, veľkoobchod s kvetmi, sa už od roku 1995 zaoberá dovozom a distribúciou čerstvých rezaných kvetov a črepníkových rastlín najvyššej kvality a potrebami pre floristov a kvetinárov. Okrem Veľkoobchodu prevádzkujeme aj 12 kvetinárstiev v obchodných reťazcoch

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Podjavorinskej 19/A
984 01 Lučenec

Kontakt

ID: 3218654   Dátum zverejnenia: 4.12.2017