Recepčny/á/ pre hotel GOLFER*** Kremnica - iba denné smeny (ubytovanie zdarma/

FLOREN, a.s.

Miesto práce
Kremnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650€ + prémie do 200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hotel GOLFER*** Kremnica - miesto celoročného vyžitia celkom po novom je rodinný hotel, ktorý sa nachádza v Kremnici priamo nad kúpaliskom. Má rozmanitú klientelu od eventy, firemné večierky, romantické pobyty ako i pobyty pre rodiny s deťmi. Ponúka 34 izieb pre 64 + 25 hostí, reštauráciu, bazén, jacuzzi, športové aktivity, 1 veľkú a 2 malé seminárne miestnosti.

Profil:
- ideálny kandidát nemusí mať 100% vedomosti, ale správny prístup
- prax na recepcii je výhodou, nie však podmienkou
- jazykovo vybavený (Aj) a Sj :)
- znalosť rezervačného systému výhoda, nie však nutnosť.

Všetko ťa naučíme.

Jedná sa o prácu na dvojdennné smeny (ranná, poobedná), spravodlivo rotované cez víkendy a sviatky.

Na recepcii poskytujeme zadnú oddychovú miestnosť.
Poskytujeme ubytovanie grátis.
Práce je vhodná aj pre študentov.
Obsluha hosti v lobby bare a piano bare, v prípade menšieho počtu hostí na hoteli

- perspektívne zamestnanie
- vynikajúci štart do hotelierstva
- hotelové služby pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov zdarma
- ubytovanie pre zamestnancov grátis
- zamestnanecká strava vo francúzskej reštaurácií Ile de Ré
- práca v zaujímavom medzinárodnom prostredí
- celosezónna práca
- iba denné smeny

Prosím Vaše životopisy nám zasielajte na e-mailovú adresu [email protected], alebo nás kontaktujte na tel.č. 0907 809 500. Na základe zaslaného životopisu Vás budeme spätne kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru. Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Bieliková.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Prax na tejto pozícii nie je nevyhnutnosťou ak si:
- zákaznícky orientovaný
- empatický
- máš radosť z vykonanej práce
- ochota byť ústretový a nápomocný hosťom
- si pohostinný

Hotel GOLFER*** je rodinný hotel, ktorý sa nachádza v Kremnici smerom na obec Lúčky hneď na kúpaliskom. Našimi hosťami sú rodiny s deťmi, páry na romantických pobytov, ale aj svadobní hostia, firemné eventy, teambuildingy a školenia. Ponúkame hosťom príjemnú atmosféru v krásnej prírode Kremnických vrchov. Okolo hotela sa nachádza zlený areál, športovisko, vnútri ponúkame bazén, infrasaunu, saunu , záhradnú jacuzzi, stolný tenis, šípky, biliard. Pre firmy 1 veľkú seminárnu miestnosť a 2 malé, golf club aj s golfovým trenažérom.
V hoteli sa nachádza 26 dvojpostelových izieb, 4 jednopostelové a 4 apartmány s balkónom.
Prevádzkujeme vychýrenú francúzsku reštauráciu Ile de Ré pod vedením rodeného francúza Alexandre Koplewsky.
Dominantou hotela je vežička.
Zameriavame sa tak na individuálnu klientelu, rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich ako aj na organizovanie eventov, teambuildingov, školení, výročných akcii a svadby.
Hotel GOLFER*** sa podiela na organizácii Kremnických gagov - festivalu humoru a satiry a každý rok víta významné slovenské osobnosti, hercov, zabávačov a pod. Priamo pod hotelom sa nachádza termálne kúpalisko s liečivou vodou, ktoré počas letných mesiacov slúži našim hosťom. Sme rodinný hotel s osobným prístupom k hosťovi, s mladým kolektívom a domáckou atmosférou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Hotel GOLFER*** Kremnica
J. Horvátha 910/50
967 01 Kremnica
ID: 3396223   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€ + prémie do 200