Manažér v cestovnej agentúre

Flora Tour, s.r.o.

Miesto práce
Kúpeľná 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat závisí od schodpností kandidáta, minimálna výška 1000€/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie objednávok,
- vypracovanie požiadaviek,
- kontrola akcie/objednávky/eventu - aj práca v teréne,
- tvorba produktov – cenotvorba,
- práca aj cez víkendy a sviatky v závislosti od termínu objednávky,
- prezentácia na medzinárodných veľtrhoch,
- účasť na domácich podujatiach / workshopoch / prezentáciách,
- práca s ekonomickým softvérom Pohoda,
- práca s rezervačnými systémami,
- práca s PC (Word, Excel, Outlook)

- prácu v profesionálnom teame úspešnej incomingovej cestovnej agentúry, ktorá je na Slovenskom trhu už viac ako 27 rokov,
- firemné akcie, zľavnené lístky na lode, turistické atrakcie, zľavy na zájazdy a pobyty
- káva, čaj, nealko nápoje v kancelárii zdarma,
- bonus za odporučenie nového kolegu do teamu,
- príjemný kolektív a priateľské pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za porozumenie ďakujeme.

Pošli svoj životopis už dnes!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.2.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
POHODA - základy

Vodičský preukaz

B

- znalosť anglického a nemeckého jazyka na pokročilej úrovni, ďalší jazyk výhodou,
- zodpovednosť a lojalita,
- kreativita, samostatnosť a schopnosť pracovať pod tlakom,
- zmysel pre detail, organizačné schopnosti,
- lojalita,
- základy účtovníctva sú vítané
- preferujeme záujemcov, ktorí už pracovali v oblasti cestovného ruchu

Od roku 1991 je Flora Tour slovenskou špičkou v incomingovom cestovnom ruchu špecializujúca sa na rieku Dunaj a jej prienik so strednou Európou. Flora Tour je 14 rokov generálnym partnerom a oficiálnym predajcom pre katamarán Twin City Liner spájajúci Viedeň a Bratislavu. Zároveň Flora Tour vystupuje 5 rokov ako generálny partner a oficiálny predajca pre loď Carnuntum, prepravujúcou turistov medzi Hainburgom a Devínom. Team profesionálov cestovnej agentúry obsluhuje viac ako 80 kabínových lodí na Dunaji už viac ako 25 rokov. Sprostredkuje kvalitné sprievodcovské, dopravné, gastronomické, ubytovacie a iné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kúpeľná 6
81101 Bratislava

Kontakt

ID: 2938541   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat závisí od schodpností kandidáta, minimálna výška 1000€/mesiac.