Pre záujemcov o interaktívnu prácu s turistami pre cestovnú agentúru

Flora Tour, s.r.o.

Miesto práce
Kúpeľná 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Február/Marec 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plný úväzok – nástupný plat závisí od schodpností kandidáta, minimálna výška 900€/mesiac. Brigáda – nástupný plat 4€/hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovať profesionálny klientský servis,
- predaj lístkov na lodnú, autobusovú dopravu,
- predaj služieb našej cestovnej agentúry,
- poskytovanie turistických informácií domácim a zahraničným turistom,
- vybavovanie mailovej komunikácie,
- administratívne práce a vedenie pobočky cestovnej kancelárie.

- mladé dynamické prostredie v úspešnej incomingovej cestovnej agentúre, ktorá je na Slovenskom trhu už viac ako 27 rokov,
- možnosť komunikovať s ľuďmi z celého sveta, tým nadobudnúť výborné interkulturálne zručnosti a výrazne si zlepšiť svoju jazykovú úroveň,
- určite ti zabezpečíme zaškolenie a získanie relevantných skúseností,
- bezplatne poskytneme uniformu,
- tiež ponúkame možnosť získania trvalého pracovného pomeru po ukončení štúdia,
- a bonus za odporučenie nového kolegu do teamu.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za porozumenie ďakujeme.

Pošli svoj životopis už dnes!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.2.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné, organizačné schopnosti,
- flexibilitu, spoľahlivosť,
- orientáciu na zákazníka a výsledky,
- proaktívny a pozitívny prístup,
- znalosť anglického a nemeckého jazyka na stredne pokročilej úrovni,
- brigáda: primárne hľadáme študenta vysokej školy denného štúdia s možnosťou odpracovať 20 hodín týždenne (aj počas víkendov); ale uvítame aj šikovného študenta/resp. absolventa strednej školy so správnym pracovným nasadením.

Od roku 1991 je Flora Tour slovenskou špičkou v incomingovom cestovnom ruchu špecializujúca sa na rieku Dunaj a jej prienik so strednou Európou. Flora Tour je 14 rokov generálnym partnerom a oficiálnym predajcom pre katamarán Twin City Liner spájajúci Viedeň a Bratislavu. Zároveň Flora Tour vystupuje 5 rokov ako generálny partner a oficiálny predajca pre loď Carnuntum, prepravujúcou turistov medzi Hainburgom a Devínom. Team profesionálov cestovnej agentúry obsluhuje viac ako 80 kabínových lodí na Dunaji už viac ako 25 rokov. Sprostredkuje kvalitné sprievodcovské, dopravné, gastronomické, ubytovacie a iné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kúpeľná 6
81101 Bratislava

Kontakt

ID: 2513958   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plný úväzok – nástupný plat závisí od schodpností kandidáta, minimálna výška 900€/mesiac. Brigáda – nástupný plat 4€/hodinu.