Key account manager (senior)

Flóra Obal s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/ dohodou
2 600 - 4 800 EUR/mesiacFinálna výška základnej mzdy bude posudzovaná individuálne na základe seniority kandidáta. Základná mzda+ pohyblivá zložka na základe obchodných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava obchodných ponúk na rokovania
- Akvizícia kľúčových obchodných partnerov (reťazce/ retailové siete) a následná starostlivosť o zákazníka
- Identifikovanie nových obchodných príležitostí
- Starostlivosť o pridelených existujúcich zákazníkov
- Prezentovanie spoločnosti na obchodných stretnutiach a výstavách (v SR a v zahraničí)
- Zastupovanie spoločnosti v rámci súťaží a tendrov pre predajné/ letákové akcie
- Príprava forecastov
- Prieskum trhu, analýza trendov
- Monitorovanie konkurencie
- Posilnenie postavenia spoločnosti v rámci existujúcich obchodných vzťahov
- Aktívna účasť na rozvoji spoločnosti a rozvoji obchodnej stratégie
- Miesto výkonu práce Slovensko (práca vyžaduje cestovanie)

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment
- Samostatnosť, flexibilitu
- Variabilná zložka mzdy závislá od výkonu
- Pracovné nástroje aj na súkromné účely: Služobné vozidlo, notebook, mobil
- Stabilné zázemie spoločnosti, dlhodobé pracovné príležitosti
- Firemný príspevok na dovolenku

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Vzhľadom na možný vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Key Account manager, Obchodný manager

Počet rokov praxe

5

- Schopnosť doťahovať obchodné prípady do konca (ťah na bránku)
- Najmenej 5 rokov praxe s obchodnými reťazcami/ retailovými sieťami napr. Billa, Kaufland, ... (podmienka)
- Manažérske zručnosti na vysokej úrovni
- Prax najmenej 5 rokov na obdobnej pozícii
- Znalosť trhu B2B, vzťahy vo viacerých segmentoch trhu (výhodou)
- Silná orientácia na zákazníka
- Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- Schopnosť budovať obchodné vzťahy
- Orientácia na úspech a výkon, podnikateľský duch
- Strategické a analytické myslenie
- Znalosť anglického jazyka slovom a písmom (výhodou)

Spoločnosť Flóra Obal s.r.o. so sídlom v Nitre sa zameriava na výrobu a obchodovanie s darčekovými, obalovými materiálmi , darčekovými predmetmi, na celom území Slovenska a v zahraničí. Spoločnosť sa zaoberá: - výrobou obalov z plastov; - výrobou tašiek z papiera; - zostavovaním plastových dielcov a súčastí do finálnych produktov; atď.
ID: 4530231  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac