Regionálny obchodný manažér pre stredné a západné Slovensko

ALPOD Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.2020
Od 1 200 EUR/mesiacpo zapracovaní zvýšenie fixnej zložky mzdy o 100 Euro, bonusový systém závislý od plnenia obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za plnenie plánu tržieb a očakávaného zisku vo zverenom regióne
• nadväzovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi klientmi
• vytváranie a udržiavanie efektívnych a dlhodobo prínosných obchodných partnerstiev s veľkoobchodnými partnermi vo zverenom regióne: developermi, stavebnými spoločnosťami, architektonickými a dizajnérskymi štúdiami
• analýza potrieb klientov, tvorba obchodných ponúk a kalkulácií, návrh riešení
• pravidelné a efektívne reportovanie postupu a výsledkov svojej činnosti
• vytváranie a priebežná aktualizácia databázy stálych a potenciálnych zákazníkov v danom teritóriu

Ponúkame:
• istotu a zázemie silnej a stabilnej spoločnosti - 10 rokov na trhu
• služobné auto, notebook, telefón
• zaškolenie a systém ďalšieho vzdelávania
• motivačný provízny program

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku a fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti Alpod Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, stavebníctvo, obchod, architektúra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
• bydlisko približne v centre B regiónu
• min. SŠ vzdelanie s maturitou, VŠ výhodou
• aspoň 3 roky skúseností s prácou, ktorá vyžaduje cestovanie a kontakt s firemnými zákazníkmi
• výbornú úroveň obchodných zručností: vedenie obchodného rozhovoru a prezentácia náročnému zákazníkovi, riadenie zvereného portfólia, vytváranie a riadenie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• výbornú úroveň sociálnych zručností: komunikatívnosť, profesionálne a príjemné vystupovanie v priamom kontakte, priateľský a zodpovedný prístup, schopnosť tímovej práce
• schopnosť analyzovať trh a jeho potenciál
• vysoké pracovné nasadenie, dôslednosť,kreativitu
• ochotu 4 dni z týždňa cestovať po zákazníkoch v regióne

Spoločnosť Alpod Slovakia s.r.o. je nadnárodná spoločnosť so zameraním na distribúciu, veľkoobchodný a maloobchodný predaj drevených, vinylových, korkových a laminátových podláh v rámci celého Slovenska pod obchodnou značkou Floor Experts.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3936100  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac