Rodinný asistent, osobný asistent, opatrovateľka

Flexi Zone, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
po dohode
1 500 EUR/mesiacMesačná odmena v prvý skušobný mesiac je 1000€ v čistom Mesačná mzda po upynutí skušobnej mesačnej doby je 1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ženu v produktívnom veku na pozíciu rodinného a domáceho asistenta do neslovenskej rodiny.
Náplň práce:
- pomoc matke pri starostlivosti o deti (kúpanie, hranie, učenie a pod.)
- organizovanie aktivít pre deti, organizovanie výletov do parku, múzeí, divadiel, rozvíjanie zručností a schopností detí
- príprava jedla pre deti a rodinu, kontrola stravy
- upratovanie bytu (kychyňa, detská izba)
- uskutočňovanie nákupov potravín, domácich potrieb a spravovanie rodinného rozpočtu
- organizovanie domácnosti a vykonávanie jednoduchých domácich prác
- sprevádzanie matky na lekárske prehliadky, nákup oblečenia a pod.
- vykonávanie ďalších osobných povinností v starostllivosti o deti a matku
- dodržiavanie rozvrhu detí

Pri odchode do inej krajine preplatenie letenky, hotela, stravy
Pracovná doba 5 dní v týzdni (9-19hod) prípadne podľa potrieb a dohody.
Uchádzač by mal mať možnosť prenocovať u zamestnávateľa v prípade potreby
Nutnosť znalosti anglického a slovenského jazyka.

životopisy v angličtine prosím posielať mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Uchádzačka by mala mať vlastné auto (náklady na benzín/naftu prepláca zamestnávateľ)

maloobchod, velkoobchod
ID: 4575015  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac