Zdravotnický personál Švýcarsko

Flex Personal & Consulting GmbH

Místo práce
Švýcarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
5600 - 6200 eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společně s dalším zdravotnickým personálem jste zodpovědní za ošetřovatelskou, léčebnou a rekonvalescenční péči při akutních či chronických onemocněních a úrazech lidí, stejně jako za preventivní péči o zdravé a za výkony v život ohrožujících situacích, a to v široké škále zdravotnických zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč

Informace o náboru

Naše spolupráce počíná přípravou a optimalizací Vašich podkladů
POŽADOVANÉ DOKUMENTY pro prvoposouzení
*Motivační dopis
*Životopis
*Doklady o ukončeném vzdělání v oboru (maturitní vysvědčení ze střední školy, případně vysvědčení o absolutoriu z vyšší odborné školy, diplom z vysoké školy plus vysvědčení o státní závěrečné zkoušce). Dodatek diplomu u vyššího vzdělání - tzv. diploma supplement

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zájemcům o zaměstnání poskytujeme všechny služby bezplatně. V osobním rozhovoru bereme ohled na Vaše přání a individuální potřeby. Budeme společně s Vámi provádět všechny potřebné formality a vést vás krok za krokem k cíli. Před nástupem do zamĕstnání vyřídíme pracovní povolení, zdravotní pojištění, bankovní konto, telefon a přihlášení Vás i rodiných příslušníků na patřičných úřadech. Budeme Vám nápomocní s umístěním Vašich dětí do škol.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výhodou bude, pokud budete umět / mít
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2), vlastnit osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, ochota cestovat, poznávat novou kulturu, žít ve Švýcarsku, - samostatnost, flexibilita, odpovědnost, bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Flex Personal GmbH je ryze švýcarská společnost se sídlem v St. Gallen. Náš tým čerpá z více než 10 leté úspěšné praxe umísťování odborníků ve švýcarském zdravotnictví. Uplatnění u nás najdou zejména lékaři a zdravotní sestry.
Nabízíme bezplatné poradenství a pracovní nabídky pro sesterské specializace ARO, JIP, pooperační péče, interní a chirurgické obory, psychiatrie, dialýza, geriatrie, také pro porodní asistentky, farmaceuty, fyzioterapeuty, laboranty a další odborné zdravotnické profese.
Vlastníme oprávnění švýcarského ministerstva práce za účelem zprostředkovaní práce profesionálům zemí EU na území Švýcarska
ID: 3538475  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5600 - 6200 eur