Logo Fleischmanufaktur Haspel e.K.

Pomocný pracovník do Mäsozávodu

Fleischmanufaktur Haspel e.K.

Miesto práce
Dombühl, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
12,25 EUR/hod.Hodinová mzda - základná je 12,25€ /hod. brutto, ktorá sa po zaučení navyšuje. Priemerná mzda zamestnancov je 14,00€ na hod./brutto. Špecialisti vykosťovači majú 17,00€-18,00€ hod./ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť hľadá do svojej prevádzky nových zamestnancov - pomocných pracovníkov na rozličné činnosti. Zamestnanci pracujú takmer vždy s nožom - ide o vykosťovanie alebo úpravu mäsových častí.
- pracuje sa v jednosmennej prevádzke
- jedná sa o pásovú prácu
- práca je zameraná na kvalitu výrobkov
Okrem vykosťovania a úpravy zamestnávateľ ponúka i prácu pri výrobe mäsových výrobkov (párky, sekaná ...) ale i prácu v sklade.

Nie je potrebná znalosť nemeckého jazyka.
Zamestnávateľ zabezpečuje stravu (raňajky + obedy) a ubytovanie za úhradu - zrážkou zo mzdy.
Strava – 5,50 eur na deň, ubytovanie 265,- eur za mesiac.
Pracovný pomer sa uzatvára na nemeckú pracovnú zmluvu priamo so spoločnosťou.
Po nástupe vybaví zamestnávateľ všetky formality pre nového zamestnanca bezplatne:
- nahlásenie na zdravotnú a sociálnu poisťovňu
- nahlásenie na pobyt
- vybavenie daňového ID čísla
Ďalej poskytuje:
- asistenciu pri vybavovaní rodinných prídavkov (vyplnenie žiadosti...)
- asistenciu pri vybavovaní bankového účtu (vyplnenie žiadosti, komunikácia s bankou..)

V prípade záujmu nás kontaktujte na dolu uvedenom telefónnom čísle počas pracovných dní od 08:00 do 17:00
alebo e-mailom počas celého týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Fleischmanufaktur Haspel e.K. má 25-ročnú skúsenosť v oblastiach nákup a predaj ako i spracovanie mäsa.
V posledných rokoch sa špecializuje na vykosťovanie a úpravu bravčového a hovädzieho mäsa. Sila spoločnosti spočíva predovšetkým v kvalite spracovaných výrobkov a v našej snahe spĺňať všetky špecifické požiadavky zákazníkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Pastvová
Tel.: +421911242389
E-mail: poslať životopis
ID: 4782391  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12,25 EUR/hod.