Recepčná v hoteli

FLAVIA ART, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Múza Garni, Pri prachárni, Juh
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď po zaučení
870 - 1 000 EUR/mesiacMzda sa vypočítava podľa odpracovaných hodín, 3,50€/hod. v čistom. Odmeny k platu podľa zisku hotela a šikovnosti recepčnej (určuje nadriadený) až do výšky 100€ k platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme recepčnú iba na nočné zmeny ( 4 nočné za týždeň, po-štv., piatok, sobota, nedeľa voľno). Práca je pohodová, bez stresu, v príjemnom kolektíve.
-pracovná doba: 18:30-06:30

- obsluha recepcie (check-in, check-out, prijímanie rezervácii...)
- obsluha baru (káva, čaj, alkohol...)
- práca s PC
- práca s terminálom
- práca s peniazmi, pokladňou
- udržiavanie poriadku a upratovanie verejných priestorov, ktoré majú na starosti recepčné ( recepcia, wc, bar, salóniky, šatňa)
- žehlenie obliečok
- plnenie pokynov nadriadeného

- práca v rodinnej firme
- možnosť vymeniť zmeny
- provízie z predaja v bare- 15% z tržby
- odmeny
- po odvedení práce, možnosť spánku počas práce, k dispozícií je miestnosť s posteľou pre recepčné.
- kuchyňa k dispozícií

Plat okolo 600-800€ v čistom. (podľa odpr. hodín, 3,50 €/ hod. )

Viac informácií na osobnom pohovore.

V prípade záujmu (LEN SERIÓZNY ZÁUJEM), je podmienkou zaslanie ŽIVOTOPISU S FOTOGRAFIOU a predmetom “RECEPČNÁ”, na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Komunikatívnosť, starostlivosť o zovňajšok, príjemné vystupovanie, pracovitosť, samostatnosť, dochvíľnosť a dôslednosť.
Uprednostňujeme uchádzačov s praxou na recepcii a v bare.

ID: 3710121  Dátum zverejnenia: 4.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac