Kvetinárka/kvetinár - Prešov

Flamengo kvety s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
860 - 1 000 EUR/mesiacK mesačnej mzde zamestnancom poskytujeme všetky mesačné zákonne príplatky za prípadnú prácu nadčas, za prácu počas víkendu a podobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme najväčšia sieť kvetinárstiev na Slovensku, prevádzkujúca viac ako 50 maloobchodných prevádzok a stále rastieme. Staňte sa aj Vy súčasťou výnimočného konceptu kvetinárstiev so silným zázemím spoločnosti.
Do našich novootvorených predajní Flamengo kvety - v Prešove, hľadáme aranžérky, kvetinárky/ kvetinárov.
V našom silnom a stabilnom tíme budete mať príležitosť využiť Vaše doterajšie skúsenosti alebo Vás budeme inšpirovať a spoločne Vám poskytneme zázemie pre Váš budúci rozvoj pre znalosť a predaj kvetín, aranžovanie kytíc, predaj doplnkového sortimentu.

Požadujeme:
* znalosť aranžovania kvetín a kytíc výhodou - nie podmienkou / ak máte chuť a vzťah ku kvetom, radi Vás aranžovať naučíme
* vyučený v odbore záhradník/ kvetinár - výhodou, nie podmienkou
* základná znalosť práce na počítači je vítaná
* obsluha zákazníkov s úsmevom a chuťou je našou podmienkou
* pozitívny a aktívny prístup uvítame
* starostlivosť o kvetiny, ich ošetrovanie, starostlivosť o prevádzku kvetinárstva počas pracovnej smeny

Ponúkame:
* prácu na trvalý pracovný pomer
* zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá v Československu prevádzkuje viac ako 250 kvetinárstiev
* motivujúce finančné ohodnotenie
*v prípade práce nadčas alebo počas sviatkov a víkendov všetky príplatky
* nástup možný ihneď
* pravidelné školenia, systém úvodného zaškolenia
* garantovanú mzdu odo dňa nástupu do zamestnania
* príspevok na stravné za každú odpracovanú smenu
* zamestnanecká zľava na nákup tovaru v sieti našich kvetinárstiev
* benefitný program

Vhodné pro absolventov - ANO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo, aranžér, flórista, predavač

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny prístup k práci s úsmevom na tvári a chuť aranžovať a milovať kvety
Chuť učiť sa a chuť sa vzájomne inšpirovať
Tímový hráč, byť súčasťou rodiny Flamengo - MILUJEME KVETY :-)

Sme najväčšia sieť kvetinárstiev na Slovensku, prevádzkujúca viac ako 70 maloobchodných prevádzok a stále rastieme. Staňte sa aj Vy súčasťou výnimočného konceptu kvetinárstiev so silným zázemím spoločnosti.
ID: 4474710  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac