Manager velkoobchodu a B2B prodeje

Flamengo kvety s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme
VŠ vzdělání
Dobré komunikační a manažerské schopnosti
Praxe na vedoucí pozici manažer Hypermarketu, manažer B2B velkoobchodu podmínkou
Orientace na zákazníka
Znalost sortimentu floristických doplňků a ošetření řezaných rostlin výhodou, nikoliv podmínkou
Zkušenost s řízením kolektivu
Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní tempo
ŘP sk. B
Analytické myšlení

Náplň práce
vedení, řízení a kontrola zaměstnanců B2B Hypermarketu, velkoobchodu + přímého prodeje obchodníkům
koordinace jednotlivých pracovních skupin s důrazem na efektivitu
kontrola množství a kvality zboží při příjmu a expedici
komunikace s obchodním oddělením a managmentem společnosti
optimalizace procesů
příprava a realizace inventur
práce ve dvousměnném provozu včetně střídajících se víkendových směn
výběr nových zaměstnanců v případě potřeby
reporting finanční + obchodní
zodpovědnost za obchodní výsledky a za náklady filiálky Brno

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
zázemí silné společnosti
možnost seberealizace a profesního růstu
důkladné zaškolení
moderní pracovní prostředí
příspěvek na stravování
mobilní telefon
notebook
odpovídající finanční ohodnocení
zaměstnanecká sleva na veškerý sortiment
služební automobil

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prodej řezaných a hrnkových květin, doplňkového sortimentu
ID: 4129232  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc