ALDO Zástupca vedúceho predajne, OC Central

Flaircom (ALDO shoes & accessories)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.11.2019
720 - 1 050 EUR/mesiac1050 Eur Full- time ( Fixná mzda 720 Eur, Bonus až 330 Eur).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ALDO ALDO ALDO !!!

Najnovšie módne trendy, dynamický predajný koncept, originálna image kampaň, pozitívnou energiou nabitý kontakt so zákazníkmi, príjemné pracovné prostredie, mladý, priateľský až rodinný pracovný kolektív ťahajúci za jeden povraz, flexibilné plánovanie zmien a možnosť kariérneho rastu … to všetko sme my, ALDO.

Staň sa práve Ty novým členom nášho ALDO tímu.

Miesto výkonu práce: Bratislava OC Central

Náplň práce

- zastupovanie vedúceho predajne v čase jeho neprítomnosti,
- práca na predajni (spracovanie a dokladanie tovaru, práca s pokladňou),
- komunikácia so zákazníkmi,
- starostlivosť o chod predajne.

Profil uchádzača

- ukončené stredoškolské vzdelanie,
- aktívny a zodpovedný prístup k práci,
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- zodpovedný prístup k práci,
- ochota učiť sa nové veci.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nám poslať svoje CV.
Tešíme sa na Teba.

Kontaktní osoba: Mgr. Aldona Janská
[email protected]

ALDO
Mzdové podmienky až 1050 Eur
(fixná mzda 720 E, bonus až 330 E- závisí od veľkosti predaje podľa stanoveného plánu obratu).
+ 50% zľava na Aldo produkty v rámci všetkých našich predajní v ČR a SR
+ 1x za sezónu firemné Aldo topánky a doplnok zdarma
+ 1x za sezónu firemné oblečenie podľa vlastného výberu
+ flexibilní rozpis

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:

ALDO OC Central Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

ALDO shoes & accessories

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3326706  Dátum zverejnenia: 1.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 1 050 EUR/mesiac1050 Eur Full- time ( Fixná mzda 720 Eur, Bonus až 330 Eur).