Špecialista fakturácie, fakturant (s dôrazom na český trh) (Ref. č.: BA2018/01)

Flaga spol. s r. o.

Miesto práce
Šenkvická 14/R, 902 01 Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri vstupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na oddelenie fakturácie v našom Shared Services Centre, ktoré obhospodaruje český aj slovenký trh.
Náplňou bude hlavne vystavovanie faktúr za dodaný tovar, služby, odpredaný majetok, refakturácia nákladov a pod., vystavovanie dobropisov a vrubopisov; ďalej kontrola automaticky spracovaných dokladov a ich náležitostí, spracovávanie dodacích listov, archivácia, riešenie problémov s fakturáciu s klientami. Spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti ako aj podpora pri kontrolách štátnymi orgánmi alebo audítormi.
Znalosť českej legislatívy a prostredia vítaná, ale nie je podmienkou.

pružný pracovný čas
školenia na zvýšenie kvalifikácie
práca v stabilnej spoločnosti
stravné lístky
práca v príjemnom prostredí

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite e-mailom motivačný list a profesijný živototopis. Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spľňajú stanovené požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Access - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počet rokov praxe

fakturácia, účtovníctvo

Znalosť zákona o účtovníctve a znalosť zákona o DPH
Česká legislatíva výhodou
Prax na rovnakej, alebo podobnej pozícii vítaná
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť a spoľahlivosť
Prozákaznícka orientácia
Príjemné vystupovanie
Čeština výhodou

Flaga spol s.r.o. je lídrom v distribúcii LPG v Českej a Slovenskej republike a poskytuje široké spektrum produktov spojených so skvapalneným plynom. Ponúka kompletné riešenia pre vykurovanie a ohrev rodinných domov a podnikateľských objektov, ako aj na technologické účely. Poskytuje všade dostupný, ekologický a ekonomicky priaznivý zdroj energie v podobe skvapalneného plynu v širokej škále tlakových fliaš a prevádzkuje sieť 80 čerpacích stanic pre automobily s pohonom na LPG v ČR a SR. Spoločnosť má v Pezinku stredisko zdieľaných služieb, odkiaľ poskytuje služby zákazníkom v Čechách, na Morave a na Slovensku. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 1993, kedy vznikla ako dcerská spoločnosť rakúskej spoločnosti FLAGA GmbH. Jedničkou sa stala po akvizici LPG divízie spoločnosti British Petrol ČR a fúziou so společnostami Český Plyn k.s. a Progas v rokoch 2006 a 2007. Flaga je začlenená pod spoločnosť UGI Corporation, jednu z najväčších spoločností v USA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Šenkvická 14/R
902 01 Pezinok

Kontakt

ID: 1774620   Dátum zverejnenia: 12.1.2018