Technical Project Manager

Flaga spol. s r. o.

Miesto práce
Pezinok, okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri vstupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Workplace: Slovakia/ Czech Republic

We are looking for candidates who will:
• Prepare professional LPG projects (cost estimates, technical requirements, etc.)
• Managing the investment process of (bulk) customers
• Ensuring an effective technical service for (bulk) customers
• A timely and cost-oriented control over the execution of the investment with regard to the bulks
• Taking an active part in/managing the optimisation projects
• Monitoring the inventory of fixed assets and LPG
• Ensuring compliance with national requirements and the company’s internal procedures concerning the installation of LPG bulks
• Providing technical support for other departments of the company
• Coordinating the technical team’s work, ensuring that the assumed goals are achieved

Requirements:
• Higher degree in Technical education
• Min. 5 years of experience of team leading
• Experience in managing technical projects (gas, LPG preferentially)
• Excellent command of MS Office
• Fluent in English
• Strong problem-solving skills
• Excellent communication (written and oral) and interpersonal skills
• Excellent organizational skills

As our Employee you are entitled to have benefits:
• Competitive salary
• Training and development opportunities
• Company car
• Work in international teams of experts
• Clear career path
• Possibility to work on various projects within home Country and abroad

If interested, please submit your CV and Cover Letter till 15th of October:
[email protected]

trvalý prac.pomer,zodpovedná a perspekt.práca v prosperujúcej zahraničnej spoločnosti,príjemné prac.prostredie,mobil, služ.automobil

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Vodičský preukaz

A

vysokoškolské vzdelanie technického smeru,odborný pracovník plynových a tlakových zariadení,prax v uvedenej oblasti,vod.preukaz B,práca s PC,vítaná znalosť AJ,NJ, zodpovednosť, spoľahlivosť,organizačné a riadiace schopnosti

Flaga spol s.r.o. je lídrom v distribúcii LPG v Českej a Slovenskej republike a poskytuje široké spektrum produktov spojených so skvapalneným plynom. Ponúka kompletné riešenia pre vykurovanie a ohrev rodinných domov a podnikateľských objektov, ako aj na technologické účely. Poskytuje všade dostupný, ekologický a ekonomicky priaznivý zdroj energie v podobe skvapalneného plynu v širokej škále tlakových fliaš a prevádzkuje sieť čerpacích stanic pre automobily s pohonom na LPG v ČR a SR. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 1993, kedy vznikla ako dcerská spoločnosť rakúskej spoločnosti FLAGA GmbH. Jedničkou sa stala po akvizici LPG divízie spoločnosti British Petrol ČR a fúziou so spoločnostami Český Plyn k.s. a Progas v rokoch 2006 a 2007. Flaga je začlenená pod spoločnosť UGI Corporation, jednu z najväčších spoločností v USA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 117992  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri vstupnom pohovore