Barista/ čašník

FK Group s. r. o.

Miesto práce
CBC I, Karadžičova, Ružinov
Termín nástupu
ihňeď
Mzdové podmienky (brutto)
600 eur + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve. Práca na dve smeny, 8 hodín denne, IBA počas pracovných dní.
Náplň práce:
* príprava a ponuka jedál a nápojov podľa receptúr franchisingového konceptu COFFEESHOP COMPANY
* zabezpečovanie čistoty prevádzky kaviarne
* obsluha zákazníkov podľa času prevádzky strediska a zaradenia do pracovnej zmeny
* príprava sendvičov, nápojov a kávy podľa ponukového lístka
* debarasovanie a čistenie stolov
* príprava prevádzky COFFEESHOP COMPANY podľa ranného a večerného rozpisu
* hmotná zodpovednosť za tržby a zverený tovar
* dodržiavanie pokynov podľa pracovných manuálov a smerníc COFFEESHOP COMPANY
* upratovanie a zabezpečovanie hygieny prevádzky
* ostatné práce podľa pokynov zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

franchisingový koncept COFFEESHOP COMPANY
ID: 3639867  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 eur + tringelty