Social media specialist

FK DAC 1904, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacK uvedenej základnej mzde prislúcha aj variabilná zložka mzdy. Výsledná mzda je závislá od znalostí a skúseností uchádzača a môže byť výrazne vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už pri prvej káve rozmýšľaš, z akého uhla by najlepšie vyzerala šálka na stole a ranná atmosféra okolo? A už vieš aj to, s akou aktuálnou témou by si spojil túto fotku?
Máš dennodenne nekonečné množstvo nápadov, ktoré čakajú na realizáciu? Sleduješ novinky v oblasti digitálnych médií a ovládaš aj maďarský jazyk na úrovni experta?
Potom hľadáme práve teba do nášho tímu futbalového klubu DAC 1904.

Úlohy:

- Aktívna účasť a spolupráca na príprave ročnej online komunikačnej stratégie klubu
- Aktivácia schválených koncepcií
- Tvorba a publikácia contentu (copywriting, grafika, parametre a cielenie)
- Realizácia a vyhodnotenie všeobecných kampaní a influencer aktivít
- Analýza výsledkov kampaní a odporúčania na optimalizáciu
- Každodenná koordinácia a správa komunikácie klubu v digitálnych médiách
- Analýza konkurenčného prostredia, sledovanie medzinárodných trendov
- Podieľanie sa na rozvoji sociálnych sietí klubu, prípadne rozšírenie kanálov
- Administratívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

Čo ponúkame:
- Mladý a dynamický kolektív
- Zmysluplná práca, dostatok priestoru pre sebarealizáciu
- Každodenná práca s hráčmi klubu
- Plný úväzok
- Aktívne používanie jazykov
- Firemný počítač a mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- Výborná orientácia vo svete social médií (v prvom rade Facebook, Instagram a LinkedIn)
- Vynikajúce komunikačné zručnosti
- Výborný písomný prejav
- Kreativita a otvorenosť voči inováciám
- Výborná znalosť maďarského a slovenského jazyka (slovom i písmom)
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
- Samostatnosť, proaktivita

Viac ako vítané sú:
- Skúsenosti s Facebook Business/Ads Managerom
- Ak sa vyznáš aj v oblastiach Google Analytics, AdWords a SEO
- Ak si pokročilý používateľ Microsoft Office programov
- Znalosti grafických programov Adobe Photoshop, Canva, Corel alebo iné

DAC 1904 je futbalový klub hrajúci vo Fortuna lige. Najväčší úspech dosiahol klub v roku 1987 keď vyhral slovenský aj česko-slovenský pohár.
DAC 1904 vedie okrem prvoligového mužstva aj dorastenecké, žiacke a ženské kategórie mužstiev, ako aj prípravku detí v predškolskom veku. Na území MOL Football Academy trénuje 300 detí.
ID: 3910228  Dátum zverejnenia: 10.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac