900 - 1 300 EUR

Geológ

FIXGEN s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Geologická dokumentácia a fotodokumentácia postupu realizácie prieskumných diel
2. Merania na hlavných meracích profiloch
3. Terénne skúšky a merania podľa pokynov nadriadených
4. Spolupráca na projektoch a vyhodnotení čiastkových správ z GTM, IG a HG prieskumu
5. Merania prietokov a fyzikálnych parametrov vôd
6. Zapisovanie a ukladanie primárnej geologickej dokumentácie z meraní
7. Spolupracovať na vyhodnotení meraní hlavných meracích profilov
8. Spolupracovať na vybraných geologických činnostiach
9. Podrobne zapisovať všetky vykonané práce do stavebného denníka
10. Účasť na poradách
11. Ukladanie a kontrola údajov a dát z meraní/dokumentácie na server
12. Aktívna účasť na zlepšení systému a postupu prác
13. Vizuálna kontrola monitorovacích objektov
14. Spolupráca na realizácií prác a tvorba čiastkových správach z GTM, HG a IG prieskumu banského prieskumného diela a geologických prác súvisiacich

Prosím o zaslanie profesného životopisu na mail: [email protected] Na základe zaslaných životopisov budeme pozývať uchádzačov na ústny pohovor, ktorého termín si vopred dohodneme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Geológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, flexibilita, technické myslenie, prispôsobenie sa kolektívu, zodpovednosť

Prioritným zameraním našej spoločnosti je geologická činnosť a s tým súvisiace služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kavečianska cesta 1A
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Jechová
E-mail: poslať životopis
ID: 3727271   Dátum zverejnenia: 11.10.2019