Produktový špecialista

FixDistribution s. r. o.

Bratislava III, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiacfix 1400 EUR + variabilná zložka + vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne vyhľadávanie nových produktov a dodávateľov
• Podpora pri uvádzaní nových produktov na trh v súlade s internými požiadavkami a platnou legislatívou
• Plánovanie a monitoring dodávok podľa požiadaviek oddelenia
• Zabezpečenie a monitoring procesov importu v spolupráci so zmluvnými externými partnermi
• Komunikácia v AJ so zahraničnými dodávateľmi
• Práca s internými systémami spoločnosti

• Flexibilný pracovný čas
• Homeoffice
• Vianočné odmeny
• Voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
• Neformálna, priateľská a otvorená kultúra bez dresscodu
• Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby
• Firemné akcie a teambuildingy
• Notebook aj na súkromné účely
• Podpora športových aktivít (MultiSport karta)

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing– výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• Analytické a logické myslenie
• Schopnosť vykonávať viac úloh naraz a určovať priority úloh
• Samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť
• Komunikatívnosť a dobré schopnosti vyjednávania

Sme slovenský distribútor kvalitného mobilného príslušenstva a doplnkov s viac ako 9 ročnou tradíciou. Dodávame produkty svetoznámych značiek ako SBS, PanzerGlass, Renewd®, Xiaomi, Fonex®, Mankeel, dbramante1928, TY a mnohých ďalších.

Súčasťou nášho sortimentu sú kvalitné ochranné sklá, ochranné fólie rôznych displejov či zadných krytov, puzdrá, slúchadlá, reproduktory, držiaky smartfónov, prepojovacie káble, nabíjačky, powerbanky, ale aj mnohé ďalšie produkty. Nami dodávané výrobky využívajú denne tisícky spokojných zákazníkov, od ktorých dostávame množstvo pozitívnych recenzií.

Naše produkty nájdete po celom Slovensku, v Čechách, Rakúsku a Maďarsku. Spolupracujeme so silnými partnermi z retailu, s mobilnými operátormi, prípadne sieťami servisných služieb. Naše produkty nájdete taktiež aj na čerpacích staniciach.

Dôverujú nám silní klienti, dôverujte nám aj vy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4589371  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac