1 500 - 2 500 EUR

IT Sieťový administrátor

FixDistribution s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa serverov (DHCP, DNS, MS SQL server, Backup server VEEAM, file server, SCCM, SCOM) na platforme VMWare a Hyper-V, stand-alone servery na platforme Windows a Linux
• Inštalácie, správa a podpora sieťových prvkov WIFI, LAN;
• Monitoring prevádzky a funkčnosti + pohotovosť (PRTG server)
• Zálohovanie a diagnostika (VEEAM)
• Účasť na projektoch rozvoja IT infraštruktúry
• Komunikácia s dodávateľmi a partnermi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 Eur / brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + motivujúce výkonnostné a projektové odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity

• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Možnosť pracovať v tíme a rozvíjať sa pod dohľadom skúsených IT inžinierov
• Možnosť získanie certifikátov
• Práca v mladom kolektíve
• Flexibilná pracovná doba
• Individuálne a tímové bonusy na základe splnených projektových cieľov
• Teambuildingové akcie

FixIS je najmladšou, avšak veľmi rýchlo napredujúcou divíziou našej spoločnosti. Zameriava sa
na garantovanú proaktívnu správu IT infraštruktúry malých a stredne veľkých podnikov. Cieľom je poskytovať
kvalitné služby v oblasti správy IT, za pomoci ktorých dokážu naši klienti dosahovať ciele a zvyšovať svoju
efektivitu a konkurencieschopnosť. V súčasnosti sa sústreďujeme na poskytovanie služieb v nasledovných
synergicky sa doplňujúcich oblastiach:
• správa serverov
• správa sietí
• správa PC
• správa dát

Viac informácií nájdete na našom webe: www.FixIS.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý
Microsoft Hyper-V - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Samostatnosť a zodpovednosť za správu zverených systémov
• Flexibilita, schopnosť hľadať a navrhovať riešenia
• Pokročilá znalosť platformy VMWare/Hyper-V
• Vynikajúca znalosť - Active Directory , administrácie serverových operačných systémov na báze Windows
• Ochota učiť sa nové veci, tímový hráč, spoľahlivosť
• Systémové a analytické myslenie
• MCSE: Windows Server 2012 alebo 2016 výhodou
• Skúsenosti s administráciou aktívnych sieťových prvkov výhodou (Cisco, HP, Mikrotik...)
• Skúsenosť s administráciou Office 365, Azure AD alebo AWS výhodou.

Nedistribuujeme len príslušenstvo pre mobilné telefóny a tablety. Distribuujeme aj dobrý pocit a zážitok zo spolupráce.

„Inovácie oddeľujú lídrov od nasledovateľov.“ Tento citát od vizionára Stevea Jobsa sa stal súčasťou našej DNA už od začiatku existencie v roku 2013. Preto sme sa nikdy neuspokojili s tým, čo stačí konkurencii a vždy sme prichádzali s novými produktmi aj prístupom.

Značky, ktoré distribuujeme v súčasnosti už v 3 krajinách, sme vždy starostlivo vyberali so zreteľom na kvalitu a prémiovosť. Nenechali sme sa zlákať lacnejšou ani jednoduchšou cestou „no-name“ produktov pochybnej kvality. Pri distribuovaných značkách rokujeme zásadne priamo s výrobcom – jedine tak vieme garantovať najlepšiu možnú cenu a dostupnosť pre našich odberateľov.

Rýchla dostupnosť tovaru je podporená aj našimi vlastnými skladovými zásobami. Produkty tak skutočne cestujú od nás k vám a nie z „externého skladu“ na druhej strane planéty.

Sme zvyknutí pracovať s náročnými odberateľmi a z každej výzvy máme radosť. Dokážeme podporiť váš predaj značkovým regálom alebo marketingovým programom, zariadiť branding produktov a merchadising či pripraviť pre vás planogram na mieru. Prozákaznícky prístup pre nás nie je len frázou do brožúry, my ním žijeme.

Priemer nestačí, chcete viac. Chcete FixDistribution.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Stará Vajnorská 12292/15
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
www.fixdistribution.sk

Kontakt

ID: 3779703   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 Eur / brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + motivujúce výkonnostné a projektové odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity