Výrobný riaditeľ

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, v závislosti od predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovedá za koncepčný rozvoj, personálne budovanie a rozvíjanie výrobného a technického úseku
- organizačne zabezpečuje a riadi činnosť stredísk patriacich pod technický a výrobný úsek v spolupráci s obchodným úsekom, tak aby bolo zabezpečené plnenie obchodného plánu
- zodpovedá za realizáciu, udržovanie a preverovanie systému manažérstva kvality podľa ISO 9001 a systému enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001
- spracováva štatistické výkazy, prehľady a rozbory
- riadi a vyhodnocuje inventarizácie hospodárskych prostriedkov technického a výrobného úseku
- spolupracuje pri tvorbe ročného hospodárskeho plánu

- profesionálny rast
- podmienky pre osobnostný rozvoj
- začlenenie do nášho profesionálneho tímu
- mobilný telefón, notebook

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím zasielajte životopis s popisom pracovných skúseností na dole uvedenú e-mailovú adresu, prípadne poštou na adresu:
Fiving, s. r. o.
Palugyayho 550
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
OpenOffice - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, flexibilnosť a pohotovosť
- aktívny prístup k práci
- silná orientácia na úspech
- schopnosť organizovať pracovný čas svojho tímu

Spoločnosť FIVING, s.r.o. založená v roku 1992 vyrába vlastné klimatizačné zariadenia pre oblasť a aplikácie s nepretržite vysokou tepelnou záťažou, tepelné čerpadlá, bazénové jednotky, zariadenia podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 616280   Dátum zverejnenia: 13.10.2017