Mzdový účtovník, fakturant

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho 550, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
ihneď
855 - 1 000 EUR/mesiac- výška základnej zložky mzdy bude určená podľa pracovných skúseností uchádzača - variabilná zložka mzdy od 80 € do 500 € za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie kompletnej mzdovej agendy
- spracovanie a kontrola dochádzky z dochádzkového systému
- výpočet a účtovanie miezd jednotlivých pracovníkov
- spracovanie mesačnej mzdovej uzávierky
- spracovanie zrážok zo mzdy
- spracovanie tlačových zostáv (výplatné pásky, mesačné výkazy do sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní, na daňový úrad, štatistické výkazy, ...)
- komunikácia so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, daňovým úradom
- spracovanie potrebných náležitosti pri výstupe zamestnanca
- ročné zúčtovanie dane zamestnancov
- spracovanie štatistických výkazov týkajúcich sa práce a miezd
- archiváciu mzdových dokladov
- vystavovanie vydaných faktúr na základe doručených podkladov (zálohové faktúry, zálohové daňové faktúry, faktúry)
- spracovanie pokladničných dokladov
- evidencia spotreby pohonných hmôt na firemné vozidlá

- profesionálny rast
- podmienky pre osobnostný rozvoj
- začlenenie do nášho profesionálneho tímu
- po zaškolení zamestnanca, v závislosti od znalostí, zručností a výkonu je možný kvalifikačný postup a navýšenie mzdy
- jednozmenný pracovný režim
- odmeny pri pri pracovných a životných jubileách
- príspevok na stravnú jednotku
- pitný režim
- variabilná zložka mzdy od 80 € do 500 € za mesiac

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím zasielajte životopis s popisom pracovných skúseností na dole uvedenú e-mailovú adresu.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť so spracovaním mzdovej agendy, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, dôslednosť, logické myslenie

- výroba a vývoj vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek, chladičov kvapalín
- inštalácia a opravy klimatizačných zariadení
- poradenstvo v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácie, vzduchotechniky, chladenia a dodávok tepla

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4184953  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac