Upratovačka

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
600 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie (v závislosti od predchádzajúcich skúseností s upratovaním ) od 50 € do 140 € mesačne, pri plnení kritérií a dobrom hospodárskom výsledku spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie čistoty a poriadku vo všetkých priestoroch spoločnosti.
Práca na plný úväzok.

Zákl. mzda 600 € + osobné ohodnotenie (v závislosti od predchádzajúcich skúseností s upratovaním ) od 50 € do 140 € mesačne, pri plnení kritérií a dobrom hospodárskom výsledku spoločnosti.
Zamestnanec si dopláca za stravný lístok 0,50 € (teplá strava zabezpečená v jedálni SOŠ polytechnickej).
Pracovná doba je od 6:00 do 14:30

Informácie o výberovom konaní

Prax výhodou.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť

- výroba a vývoj vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek, chladičov kvapalín
- inštalácia a opravy klimatizačných zariadení
- poradenstvo v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácie, vzduchotechniky, chladenia a dodávok tepla

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3922090  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac