Upratovačka

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie čistoty a poriadku vo všetkých priestoroch spoločnosti.
Práca na plný úväzok.

Zákl. mzda 530 € + osobné ohodnotenie (v závislosti od predchádzajúcich skúseností s upratovaním ) od 50 € do 140 € mesačne, pri plnení kritérií a dobrom hospodárskom výsledku spoločnosti.
Zamestnanec si dopláca za stravný lístok 0,30 € (teplá strava zabezpečená v jedálni SOŠ polytechnickej).
Pracovná doba je od 6:00 do 14:30

Informácie o výberovom konaní

Prax výhodou.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť

Spoločnosť FIVING, s.r.o. založená v roku 1992 vyrába vlastné klimatizačné zariadenia pre oblasť a aplikácie s nepretržite vysokou tepelnou záťažou, tepelné čerpadlá, bazénové jednotky, zariadenia podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Palugyayho 550
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 3781647   Dátum zverejnenia: 8.10.2019