IT technik

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho 550, 031 01 Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ poskytovanie užívateľskej IT podpory v oblasti HW/SW
▪ identifikácia, analýza problémov SW a HW, návrh vhodných riešení
▪ kontrola a monitorovanie prevádzky a administrácia serverovej infraštruktúry, sieťových komponentov
▪ komunikácia s dodávateľmi (HW/SW)
▪ prvotná podpora, diagnostika a riešenie problémov na platforme MS Windows
▪ inštalácie, updaty, hľadanie zlepšení, technická podpora
▪ správa a údržba web stránky spoločnosti
▪ návrh nového a úprava pôvodného dizajnu prospektov produktov, manuálov a tlačív
▪ tvorba projektových podkladov
▪ spolupráca s konštruktérmi a marketingovým oddelením
▪ inovácia cenníkov, vedenie a aktualizácia firemných databáz

▪ profesionálny rast
▪ podmienky pre osobnostný rozvoj
▪ začlenenie do nášho profesionálneho tímu

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - expert
OpenOffice.org Base - expert
Adobe Photoshop - expert
CorelDRAW - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Windows - expert
HTML - expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ samostatnosť, flexibilnosť a pohotovosť
▪ výhodou je znalosť anglického al. nemeckého jazyka
▪ tvorivý prístup k riešeniu požiadaviek a potrieb zákazníka bez ohľadu na pracovné zaťaženie
▪ skúsenosti z oblasti vzduchotechniky a klimatizácie vítané
▪ prax v odbore výhodou

Spoločnosť FIVING, s.r.o. založená v roku 1992 vyrába vlastné klimatizačné zariadenia pre oblasť a aplikácie s nepretržite vysokou tepelnou záťažou, tepelné čerpadlá, bazénové jednotky, zariadenia podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Palugyayho 550
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Machovcová
Tel.: 044-5476701
E-mail: poslať životopis
ID: 3282456   Dátum zverejnenia: 9.1.2018