Obchodný manažér

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 400 EUR/mesiacosobné ohodnotenie od 100 do 400 EUR mesačne pri plnení kritérií a dobrom hospodárskom výsledku spoločnosti + provízie zo zrealizovaných obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáš ešte reálne skúsenosti, ale máš v sebe dravosť obchodníka? Máš ambície vytvárať obchodné partnerstvá aj v zahraničí? Na pozícii obchodného manažéra sa stretneš so zaujímavými činnosťami v oblasti obchodu: Prioritou je:
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov
- vyvíjanie aktivít v súlade s obchodnou stratégiou spoločnosti
- príprava obchodných ponúk do výberových konaní
- zodpovednosť za prijímanie objednávok od odberateľov, ich potvrdenie a evidenciu v
systéme
- systematické vykonávanie prieskumu trhu
- plánovanie, realizácia a zodpovednosť za realizovaný projekt

- profesionálny rozvoj,
- podmienky pre osobnostný rozvoj
- začlenenie do nášho profesionálneho tímu
- odborná podpora technického oddelenia
- mobilný telefón, notebook
- systém provízií zo zrealizovaných projektov
- odborné vzdelávanie
- možný kariérny postup

Základná mzda 1000 EUR + osobné ohodnotenie od 100 do 400 EUR mesačne pri plnení kritérií a dobrom hospodárskom výsledku spoločnosti + provízie zo zrealizovaných obchodov.
V prípade záujmu o pracovnú ponuku zasielajte životopis s popisom pracovných skúseností na dole uvedenú e-mailovú adresu, prípadne poštou na adresu:
FIVING, s. r. o.
Palugyayho 550
031 01 Liptovský Mikuláš

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, technické zameranie, TZB, stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie a zručnosti
- prax v oblasti obchodu je výhodou ale nie podmienkou
- samostatnosť, flexibilita
- schopnosť tímovej spolupráce
- silná orientácia na úspech
- vynikajúce komunikačné schopnosti

- výroba a vývoj vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek, chladičov kvapalín
- inštalácia a opravy klimatizačných zariadení
- poradenstvo v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácie, vzduchotechniky, chladenia a dodávok tepla

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1328744  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac