Právnik - Advokát

Fivestar Services s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
24.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na spoluprácu niekoho na fyzické a elektronicke podania na živnostenský úrad a obchodný register. Vypracovanie príprava dokumentov a zmlúv na registraciu sro a prípadnych zmien v sro a samotne podávanie na obchodný register elektronicky alebo písomne.Platené od úkolu podľa dohody.

Hladáme spolupracovníkov z celer SR externá spolupráca na živnosť.

Hladáme samostatného človeka ktorý vie elektronicky podávať a komunikovat so živnostenským uradom a obchodným registrom na zakladanie živností sro a zmien v OR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pravnik advokat

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy

Samostatnosť,precíznosť.Hladáme spolupracovníkov z celer SR externá spolupráca na živnosť.

Eventova agentúra.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2388179  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500