Reagujte bez životopisu

Čalúnnik

FITZROI, s.r.o.

Miesto práce
Drevárska 2, 052 01 Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od doterajších skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba čalúneného nábytku na zákazku pre zahraničný trh.

Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.
Príplatok na dochádzanie za prácou nad 15 km
Výkonnostná odmena do 100 EUR.
Dochádzkový bonus od 55 do 80 EUR.
Jednozmenná prevádzka od 06:00 do 14:30.

Kontaktujte nás prosím telefonicky alebo e-mailom, bude s Vami dohodnutý osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Čalúnnik/Čalúnnička

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre detail, zodpovedný prístup k práci, logické myslenie.
V prípade skúseného čalúnnika mzda bude stanovená podľa jeho zručností. Pre začiatočníka bez praxe platí nástupná mzda 700,- EUR.

Fitzroi, s.r.o. je stabilná spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe masívneho čalúneného nábytku v najnovšom dizajne a so zmyslom pre detail od roku 2012. Výroba je koncipovaná pre zahraničný trh. Zákazková výroba garantuje rozvoj tvorivosti a zručností našich zamestnancov. Nuda to nebude. Tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3862780  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac