Čalúnnik

FITZROI, s.r.o.

Miesto práce
drevarska 2, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
655 - 1080 EUR/mesiac,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba čalúneného nábytku na zákazku pre zahraničný trh - UK

stravné lístky zdarma
príplatok na dochádzanie za prácou nad 15km

Kontaktujte ma prosím telefonicky alebo e-mailom, bude s Vami dohodnutý osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Čalúnnik/Čalúnnička

Počet rokov praxe

2

zmysel pre detail, zodpovedný prístup k práci, logické myslenie

Fitzroi, s.r.o. je stabilná spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe masívneho čalúneného nábytku v najnovšom dizajne a so zmyslom pre detail od roku 2012. Výroba je koncipovaná pre zahraničný trh. Zákazková výroba garantuje rozvoj tvorivosti a zručností našich zamestnancov. Nuda to nebude. Tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2039056  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 655 - 1080 EUR/mesiac,