Kozmetička v estetickom centre

Fittcouture s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 6, Žilina
Termín nástupu
02.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 eurá na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je všetko z oblasti kozmetiky - poradenstvo, hĺbkové čistenia, masáže, úprava a farbenie obočia, depilácie... V salóne máme aj rôzne prístrojové ošetrenia pre pleť, ktoré bude kozmetička obsluhovať. Na všetko ju zaškolíme priamo u nás.

Výhody vo forme zliav na ošetrenia, tak isto platné aj pre rodinných príslušníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Povinnosť vzdelania v oblasti Kozmetiky. Buď stredná odborná škola - kozmetik/kozmetička alebo ukončený certifikovaný kurz v odbore kozmetik/kozmetička

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, pracovitosť, chuť sa vzdelávať a zlepšovať, svedomitosť, flexibilita, pozitívny prístup.

NAVAN - Krása na dosah. Naše centrum je rozdelené na beauty a šporotovú časť. Našim cieľom je maximálna spokojnosť a servis pre klienta.

Adresa spoločnosti

NAVAN , Fittcouture s.r.o.
Obežná 2
010 08 Žilina

Kontakt

ID: 3463074   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 eurá na hodinu