Logo FITNEST s.r.o.

Fyzioterapeut/Fyzioterapeutka

FITNEST s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
15 EUR/hod.Mzda závisí aj od vzdelania a vedomostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zdravotníckeho zariadenia zameraného na rehabilitáciu a fyzioterapiu hľadáme fyzioterapueta a fyzioterapeutku.
Náplňou práce je :
- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení,
- zabezpečenie poskytovania základných ošetrovateľských techník,
- posudzovanie zdravotného stavu pacientov, diagnostikovanie príčin ťažkostí.
- poskytovanie liečebných procedúr (mäkké techniky, elektroliečba, magnetoterapia, individuálny telocvik, skupinový telocvik, hydroterapia).
- vedenie dokumentácie o zdravotnom stave pacientov.
- práca aj cez víkend

- preplácanie kurzov,
- vzdelávanie sa od lekárov (ortopéd, rehabilitačný lekár)
- možnosť pracovať so športovými klubmi,
- príjemné prostredie, moderné vybavenie,
- teambuildingy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Uchádzač by mal byť vysokoškolsky vzdelaný, všetky navyše kurzy sú len plusom. Mal by byť flexibilný, samostatný, s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.

FITCLINIC je špecializované zdravotné zariadenie zamerané na fyzioterapiu, rehabilitáciu, lekársku starostlivosť o pohybový aparát, liečbu postraumatických stavov, pooperačnú rehabilitáciu, liečbu chronických ťažkostí, či bolestí pohybového aparátu. Zároveň ponúka komplexnú starostlivosť o svojich klientov v rámci udržania či prinavrátenia celkového zdravia na úrovni fyzickej i psychickej. Fitclinic je zariadenie ktoré poskytuje komplexnú starostlivosť mnohým športovým klubom a reprezentáciam.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Švárna
E-mail: poslať životopis
ID: 4636397  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.