1 500 - 2 200 EUR

IT Business Development Manager - vhodné pre ženu

Fitek s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 1958, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna akvizícia nových klientov na území Slovenska, Rakúska a Česka
Vyhľadávanie, prezentácia a predaj špičkových Estónskych softvérových riešení
Participácia na strategickom plánovaní, príprava obchodných plánov a rozpočtov, tvorba marketingových materiálov s grafikom
Vypracovávanie nákladových analýz a štatistík, cenotvorba, spracovávanie reportov
Príprava zmluvnej dokumentácie a hospodárskej korešpondencie
Monitoring trhu a konkurencie, obchodnej legislatívy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500

- jazykové a IT kurzy
- práca s najmodernejšími Estónskymi softvérmi a riešeniami
- nápoje na pracovisku zdarma
- služobný automobil trieda Škoda Octavia aj na súkromné použitie
- služobný mobil aj na súkromné použitie
- laptop
- 5 dní dovolenky navyše
- Dochádzanie bez kolón

Informácie o výberovom konaní

Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Akceptujeme len životopisy s FOTOGRAFIOU!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- čestný a pracovitý človek
- chuť učiť sa a rozvíjať
- pozitívna osobnosť
- trpezlivosť a zmysel pre detail
- vášeň pre obchod

Sme úspešná Estónska Fintech nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v regióne strednej a západnej Európy, Pobaltia a Balkánskych štátov. Centrála spoločnosti sa nachádza v Talline. Zamestnávame 270 profesionálov a naše služby využíva 1100 Európskych spoločností.

www.fitek.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fitek, s.r.o.
Nádražná 1958
90028 Ivanka pri Dunaji
ID: 3367335   Dátum zverejnenia: 15.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500