Можливість для людей з України

Voľné pozíciie na TPP aj brigádnické: Digitalizačný a verifikačný operátor/administratívny pracovník

Unifiedpost s.r.o.

Miesto práce
Nádražná, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

2 pozície na TPP (MZDA od 950€/mes. BRUTTO):
• skenovanie a obsluha vysokokapacitného skenera
• kontrola naskenovaných údajov s OCR softvérom
• vyťažovanie a kontrola dát z faktúr
• triedenie dokumentov pred skenovaním, odspinkovávanie, triedenie po skenovaní
• iné administratívne práce

2 brigádnické pozície (MZDA 5,50€/hod. BRUTTO):
• predpríprava dokumentov na skenovanie
• triedenie dokumentov
• kontrola zoznamov
• spínanie a skladanie dokumentov do šanónov a spisov

- stabilná Belgická nadnárodná spoločnosť kótovaná na Bruselskej burze
- ráno a popoludní žiadne zápchy (idete z BA opačným smerom)
- z vlakovej stanice Ivanka pri Dunaji sme 4 minúty pešo
- práca v príjemnom kancelárskom prostredí
- mladý, veselý a dynamický kolektív
- jazykové kurzy
- teplé a studené nápoje na pracovisku zdarma
- firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

2 pozície na TPP od 950€/mes. BRUTTO
2 brigádnické pozície 5,50€/hod. BRUTTO

Naši priatelia z Ukrajiny so základnou znalosťou angličtiny sú vítaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ, prípadne VŠ vzdelanie
- trpezlivosť, zmysel pre detail
- pracovitosť
- čistý register trestov
- znalosť aspoň základov jedného cudzieho jazyka

Spoločnosť Unifiedpost s.r.o. je súčasťou skupiny Unifiedpost Group, ktorá je kótovaná na burze Bruseli a má sídlo v Belgicku, celkovo pôsobí vo viac ako 30 krajinách.

Medzi hlavné činnosti Unifiedpost s.r.o. patrí poskytovanie služieb v oblasti digitalizácie dokumentov, SW riešení pre workflow faktúr a poskytovanie komplexných riešení pre spracovanie dokumentov na vstupe aj výstupe (príjem, spracovanie, odoslanie).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2088962  Dátum zverejnenia: 15.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac