Wellness pracovník/masér

Fitak s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Ján
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, k uvedenej mzde patria samozrejme zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu nášho wellness centra hľadáme nového kolegu.
Náplň práce:
- masáže a ostatné procedúry podľa nastavenej ponuky hotela
- kontrola a upratovanie wellness centra
- dozor nad menším relaxačným plaveckým bazénom a detským bazénom
- obsluha samostatného wellness Ruská baňa, vrátane saunových procedúr

- Nenáročná práca v malom hoteli
- Možnosť využívať wellness služby hotela

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- plavčícky kurz výhodou

- kurzy rôznych typov masáží

- komunikatívnosť

- spoľahlivosť

Spoločnosť Fitak s.r.o. je prevádzkovateľom Hotela Fitak**** v Liptovskom Jáne – Jánskej doline. Hotel má kapacitu 16 izieb, čo v spojení s reštauráciou a barom a príjemným wellness s bazénom poskytuje dokonalý oddych pre svojich klientov a hostí. Poskytuje tiež možnosti pre malé kongresy a školenia.

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Tomáš Podhor
E-mail: poslať životopis
ID: 4828944  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac