Kuchár

Fitak s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Ján
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
apríl 2024
1 600 EUR/mesiacsamostatný kuchár od 1600 Eur za mesačný pracovný fond, zákonné príplatky k uvedenej mzde sú samozrejmosťou, preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho hotela hľadáme šikovného kolegu, ktorý našim hosťom ponúkne na tanieri naozajstný gastronomický zážitok. Úlohou našich kuchárov je:
- príprava raňajkového bufetu
- príprava obedových a denných menu
- príprava coffebreakov pre účastníkov školení a kongresov
- príprava servírovaného alebo bufetového večerného menu

Sme malý hotel s kapacitou reštaurácie 60 osôb, takže u nás nikdy nebudete variť pre veľké počty ľudí. Chceme kvalitu, nie kvantitu. Ponúkame kľudnú prácu v pohodovom rodinnom hoteli v malom kolektíve, pravidelný pracovný čas, využívanie wellness služieb pre zamestnancov bezplatne.

Poskytujeme ubytovanie.

Zabezpečené celodenné stravovanie nad rámec Zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

3

- samostatnosť
- flexibilita
- pozitívny prístup k práci a pracovným úlohám
- hygienický preukaz

Spoločnosť Fitak s.r.o. je prevádzkovateľom Hotela Fitak**** v Liptovskom Jáne – Jánskej doline. Hotel má kapacitu 16 izieb, čo v spojení s reštauráciou a barom a príjemným wellness s bazénom poskytuje dokonalý oddych pre svojich klientov a hostí. Poskytuje tiež možnosti pre malé kongresy a školenia.

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Tomáš Podhor
E-mail: poslať životopis
ID: 4799904  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac