Recepčny/á do FIT UP! Bratislava-Ružinov

FIT UP!

Miesto práce
Turčianska 2, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho fitnesscentra FIT UP! Ružinov hľadáme zodpovedných a komunikatívnych brigádnikov.

!!! PODMIENKOU JE BYŤ DENNÝM ŠTUDENTOM VYSOKEJ ŠKOLY DO 26 ROKOV!!!

Momentálne je otváracia doba od 6:00 - 22:30 hod. každý deň.
Práca je na tri zmeny s možnosťou prispôsobenia rozvrhu.

Svoj životopis s fotografiou, prosím, pošlite na uvedenú mailovú adresu: [email protected]

- bezplatné využívanie fitnesscentra
-mesačné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme sieť fitness centier, ktoré si môže dovoliť každý. Ponúkame členom najvyššiu kvalitu za čo najnižšiu cenu. Preto podporujeme túto filozofiu, aby sme pomohli našim členom v ich túžbe vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie a zdravšie, a rozvíjať pozitívne vnímanie seba samého.

Sme Slovensko-Český koncept, ktorý je ako jediný v Čechách a na Slovensku prispôsobený potrebám oboch trhov zároveň a plne prepojený. Počas 3 rokov sme otvorili 7 štúdií, 5 na Slovensku a 2 v Čechách a stali sa lídrom na Slovenskom trhu v oblasti fitness v počte platiacich klientov. Naším cieľom je vytvoriť plnohodnotnú sieť fitness štúdii na Slovensku a v Čechách. V krátkom čase pripravujeme otvorenie ďalších štúdii. Mame záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov.
Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4314149  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.