Recepčný/á FIT UP!

FIT UP!

Miesto práce
Turčianska 2, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na recepcii vo fitness centre.
-hľadáme komunikatívnych, milých, sympatických a zodpovedných ľudí
-aktívny denný študent do 26 rokov
-prevádzka je otvorená denne od 6:00 do 24:00 - pracuje sa na 6 hod. zmeny (6-12 / 12-18 / 18-24).

-životopisy s motivačným listom posielať na kontaktný mail: [email protected]

- flexibilná pracovná doba
- neobmedzený vstup do fitness centra
- mesačné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme sieť fitness centier, ktoré si môže dovoliť každý. Ponúkame členom najvyššiu kvalitu za čo najnižšiu cenu. Preto podporujeme túto filozofiu, aby sme pomohli našim členom v ich túžbe vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie a zdravšie, a rozvíjať pozitívne vnímanie seba samého.

Sme Slovensko-Český koncept, ktorý je ako jediný v Čechách a na Slovensku prispôsobený potrebám oboch trhov zároveň a plne prepojený. Počas 3 rokov sme otvorili 7 štúdií, 5 na Slovensku a 2 v Čechách a stali sa lídrom na Slovenskom trhu v oblasti fitness v počte platiacich klientov. Naším cieľom je vytvoriť plnohodnotnú sieť fitness štúdii na Slovensku a v Čechách. V krátkom čase pripravujeme otvorenie ďalších štúdii. Mame záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov.
Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3527258  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€/hod