Predavačka/predavač fitness tovaru

FIT PLUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Obchodné Centrum Optima, Moldavská cesta 32, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
garantovaný min.hrubý príjem 750 EUR počas skúšobnej doby pri plnom úväzku, následne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj fitness tovaru v obchodnom centre, starostlivosť o predajňu, vystavenie tovaru, odborné poradenstvo ohľadom doplnkov výživy, fitness zariadení a pomôcok

mzda vždy včas, mladý motivovaný kolektív, stravné lístky á 4,20 eur, veľmi zaujímavá práca, motivačné ohodnotenie, odborný rast

hľadáme na dlhodobú spoluprácu stabilného človeka ktorý má rád fitness oblasť, rád predáva a radí zákazníkom - ideálne ženu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

fitness, zdravie, šport,tvarovanie postavy

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

2

NEVYHNUTNÁ je dobrá orientácia vo fitness oblasti (doplnky výživy, cvičenie, formovanie postavy) + schopnosť predať, komunikatívnosť a samostatnosť

FIT PLUS pôsobí komplexne v oblasti fitness na Slovensku od r.1993. Zastupuje najlepšie svetové fitness značky. Ponúka doplnky výživy, fitness zariadenia a pomôcky na cvičenie cez svoje predajne. Zariaďuje tiež domáce i verejné fitnesscentrá a vydáva magazín Muscle and Fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FIT PLUS, s.r.o.
Seberíniho 14
82103 Bratislava

Kontakt

ID: 3539563   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   garantovaný min.hrubý príjem 750 EUR počas skúšobnej doby pri plnom úväzku, následne dohodou