Skladník/manipulant

FIT PLUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
10.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
skúš.doba 800 btto, následne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia s fitness tovarom, jeho preberanie, kontrola a príprava na odoslanie, prípadne jeho rozvoz, pomoc pri inštalácii fitnesscentier

mzda vždy včas, dobrý pracovný kolektív, ľudský prístup, stravné lístky á 4,20 EUR, nákup za zamestnanecké ceny, možnosť kariérneho postupu, flexibilný prac.čas, magazín Muscle and Fitness zdarma, preplácanie mobilu po skúš.dobe

sme firma pôsobiaca 25 rokov v oblasti fitness, termín nástupu najneskôr do 31.5., hľadáme stabilného záujemcu o dlhodobé fungovanie vo FIT PLUS

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skladník - fitness tovar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Muž, fyzická zdatnosť, nasadenie, spoľahlivosť, samostatnosť, pozitívny vzťah k fyzickému cvičeniu vítaný, bydlisko Bratislava, ideálne Rača/Vajnory

Spoločnosť pôsobiaca komplexne v oblasti fitness od r.1993. Zastupuje najlepšie svetové fitness značky. Ponúka doplnky výživy, fitness zariadenia a pomôcky na cvičenie vo svojich predajniach i na dobierku. Zariaďuje tiež domáce i verejné fitnesscentrá a vydáva magazín Muscle and Fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FIT PLUS, s.r.o.
Seberíniho 14
82103 Bratislava
ID: 3337099   Dátum zverejnenia: 29.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   skúš.doba 800 btto, následne dohodou