Vedúci predajne

FIT PLUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Hrnčiarska 2, Košice
Termín nástupu
25.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
garantovaný min.hrubý príjem 900 EUR počas skúšobnej doby, následne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné vedenie predajne a zodpovednosť za jej výsledky, vedenie kolektívu 3-5 ľudí, komunikácia s centrálou, zabezpečovanie tovaru z centrálneho skladu, hľadanie nových obchodných príležitostí

mzda vždy včas, zaujímavá práca s možnosťou sebarealizácie, motivačné ohodnotenie, stravné lístky á 4,20, tovar za zam.cenu, preplácanie mobilu po skúšobnej dobe,

hľadáme stabilizovaného zamestnanca na dlhodobé pôsobenie vo firme s pozitívnym vzťahom k fitness/cvičeniu,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.7.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

fitness, zdravie, šport,tvarovanie postavy

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NEVYHNUTNÉ SÚ DOBRÉ ZNALOSTI Z OBLASTI FITNESS (výživa, cvičenie, ), samostatnosť, schopnosť predať, komunikatívnosť, spoľahlivosť,

Spoločnosť pôsobiaca komplexne v oblasti fitness od r.1993. Zastupuje najlepšie svetové fitness značky. Ponúka doplnky výživy, fitness zariadenia a pomôcky na cvičenie vo svojich predajniach i na dobierku. Zariaďuje tiež domáce i verejné fitnesscentrá a vydáva magazín Muscle and Fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FIT PLUS, s.r.o.
Seberíniho 14
82103 Bratislava
ID: 3265964   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   garantovaný min.hrubý príjem 900 EUR počas skúšobnej doby, následne dohodou