Kuchár-kantína Eat and Meet Mlynská dolina

Fit Food s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty, Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,- Eur v čistom a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou kuchára vo väčších množstvách?
Baví ťa práca s jedlom a chceš pracovať vo väčšom kolektíve?
Hľadáme nového kolegu, kuchára do modernej študentskej kantíny Eat & Meet v Mlynskej Doline, Bratislava - Karlova Ves. Kuchár u nás spracováva suroviny, zhotovuje teplé jedlá. Jedáleň poskytuje celodenné stravovanie, v priemere vydáme okolo 4000 jedál denne.

Pracovná doba je krátky/dlhý týždeň, 7:00 - 20:30 cez týždeň, 7:00-19:00 cez víkend.

- plat na základe skúseností, od 900,- Eur v čistom
- bonusy k platu
- stravovacie výhody
- možnosť ubytovania pre pracovníkov z mimo Bratislavy po dohode

V prípade záujmu o prácu kuchára prosím zašlite svoj stručný životopis s kontaktom na: [email protected] alebo kontaktujte prevádzkara Petra Simona na telefónnom čísle 0907 747 559.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 50 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť - príprava a spracovanie väčšieho množstva surovín ako v klasickej reštaurácii.
Výučný list v obore.

Zabehnutá spoločnosť, ktorá prevádzkuje modernú samoobslužnú reštauráciu pre študentov a pracovníkov vysokých škôl.
www.eatandmeet.sk
www.facebook.com/eatandmeetmlyny

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bajkalská 29/E
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3526219   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,- Eur v čistom a benefity