Pomocný kuchár - výdajca,_študentská jedáleň_Mlynská dolina

Fit Food s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, pomocného kuchára do modernej študentskej kantíny Eat & Meet v Mlynskej Doline, Bratislava - Karlova Ves.
Pomocný kuchár u nás spracováva suroviny, vykonáva prípravu pred varením, prípravu raňajok, výdaj jedál.

Pracovná doba je krátky/dlhý týždeň, 7:00 - 20:30 cez týždeň, 7:00-19:00 cez víkend.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

970 Eur brutto

- plat od 750,- Eur v čistom v závislosti od skúseností a šikovnosti uchádzača
- pohyblivá zložka mzdy, odmeny, možnosť nadčasov
- príplatky za víkendy
- poskytovanie prac. oblečenia
- stravovacie a pitný režim zdarma
- možnosť ubytovania pre pracovníkov mimo Bratislavy, po dohode

V prípade záujmu o prácu volajte vedúceho Petra Simona 0907 747 559.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou v kuchyni sú výhodou

Zabehnutá spoločnosť, ktorá prevádzkuje modernú samoobslužnú reštauráciu pre študentov a pracovníkov vysokých škôl.
www.eatandmeet.sk
www.facebook.com/eatandmeetmlyny

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bajkalská 29/E
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3373986   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   970 Eur brutto