VIP konzultant, Office manager

Fispro, Zuzana Matiašková

Miesto práce
J. G. Tajovského 540/2, 97101 Prievidza, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratíva
- príprava podkladov pre banky, investičné spoločnosti a poisťovne
- starostlivosť o klientov
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a komunikácia s klientmi
- VIP produkty pre FO aj PO (privátny bankár)
- databáza kontaktov-možnosť získavania leadov (obchodu) od servisnej spoločnosti FinGO

- aktívne, bezplatné vzdelávanie
- časovo nezávislí a sám sebe pánom
- práca v priateľskom kolektíve
- vlastná kancelária, pomoc mentora
- kariérny rast
- nadštandardný príjem
- výhodné čerpanie bankových, investičných a poistných produktov
- možnosť fixného príjmu

Našim poslaním je fundovaná starostlivosť o našich klientov spojená s technologickými inováciami. Žijeme v modernej spoločnosti, v ktorej nám záleží v prvom rade na ľuďoch a v druhom rade na číslach a ziskoch. Dvere máme otvorené pre každého, kto nám pomôže vybudovať veľkolepú a hodnotnú spoločnosť.

Sme autori najväčšieho prieskumu bánk a poisťovní na Slovensku - www.zaoponou.sk

Fispro a.s. je divíziou servisnej spoločnosti FinGo. Spoločnosť FinGO na Slovensko prichádza so silnými štítmi, ktoré za ňou stoja. Je to investičná skupina Largo finance, poprední slovenskí odborníci z oblasti finančného sprostredkovania a v neposlednom rade technologická spoločnosť Finnology s unikátnym online systémom pre finančných sprostredkovateľov. V portfóliu spoločnosti je aktuálne viac ako 40 produktových partnerov vrátane všetkých favoritov trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Investície

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- silné organizačné schopnosti
- komunikačné zručnosti
- zmysel pre detail a zodpovednosť
- proklientsky prístup
- chuť na sebe pracovať a kariérne rásť

Naša spoločnosť sa venuje komplexným riešeniam pre firmy a fyzické osoby v oblasti finančníctva. Sústredíme sa na spoluprácu s najlepšími. Nie sme (MLM) - multilevel a ani nikdy nebudeme. Naši sprostredkovatelia musia mať minimálne ročnú prax vo finančných službách, aby mohli našim klientom poradiť ako používať svoje finančné prostriedky. Väčšina našich kolegov - sprostredkovateľov pochádza z bankového sektora.
ID: 3302925  Dátum zverejnenia: 5.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou