Strojársky technológ - potravinová výroba

FIRSTKLAS družstvo

Miesto práce
Malá Ida
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie technologických postupov pre výrobu cestovín
- Spolupráca pri návrhu výroby nových výrobkov
- Implementácia nových technológií, príprava a realizácia investícií v rámci zverenej technológie výrobkov a obalových materiálov
- Zabezpečovanie technologického dozoru počas výroby
- Koordinácia výroby vzoriek
- Stanovenie optimálnych podmienok vo výrobe v rámci dosiahnutia hospodárskeho výsledku
- Spolupráca na optimalizácii procesov vo výrobe
- Aplikácia know-how do postupov a technická podpora pre sériovú výrobu
- Spolupráca s manažérom výroby a ostatnými kolegami v rámci rodinnej spoločnosti
- Servis a zabezpečenie plynulého chodu pridelených strojov
- Správa technológie, údržba, modernizácia technológie podľa legislatívnych procesov
- Koordinácia a technická podpora pre stanovenie nových technologických postupov s využitím programov

- k dispozícii automobil aj na súkromné účely
- parkovanie v priestoroch spoločnosti
- zabezpečená strava na prevádzke
- technológia a priestory tej najvyššej kvality
- možnosť školení a profesijného rastu
- nadpriemerný plat

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorý vyrába cestoviny tej najvyššej kvality. Pracovať budeš v modernom prostredí s pozitívne naladenými kolegami kde sú výsledky a práca oceňované.

V prípade záujmu odošli svoj životopis s fotografiou.
Motivačný list nie je potrebný. Stačí keď nás presvedčíš osobne. Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel, Potravinárska výroba, Strojárstvo, strojník

Jazykové znalosti

Slovinský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Znalosť technickej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka, ktorý má záujem pracovať a zdokonaľovať sa.
Človeka, ktorého inšpiruje práca vo výrobe a je otvorený novým nápadom.
Mal by si vedieť čítať technickú a projektovú dokumentáciu a poznať postupy potrebné pre výrobu kvalitných produktov. Prax z oblasti potravinárstva je pre nás veľkou výhodou.

Profesionálny a seriózny prístup je pre nás taktiež samozrejmosť ako aj zodpovednosť, komunikatívnosť a otvorenosť

Sme investičná spoločnosť ktorá vlastní manažérske obchodné podiely v rôznych priemyselných oblastiach a stále hľadá nové investičné príležitosti.
ID: 4530768  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac